84 686 63 32
Współpraca

Zapraszamy do współpracy Klientów Końcowych jak i Agencje Reklamowe.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą gadżetów reklamowych. W momencie, gdy Państwo wybiorą jakiś artykuł prosimy o przesłanie zapytania z prośbą o wycenę, skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia szczegółów zapytania. Istnieje także możliwość znakowania na materiałach powierzonych.

Prosimy pamiętać, że każde zapytanie powinno zawierać:

  • symbol produktu,
  • ilość jaką Państwo potrzebują,
  • informację, czy produkt będzie znakowany,
  • w ilu kolorach ma zostać wykonany nadruk,
  • jeśli to możliwe podgląd nadruku (logo,grafika)
  • preferowany termin realizacji zamówienia

Dodanie tych informacji w zapytaniu skróci czas oczekiwania na wycenę.

Otrzymają Państwo od nas wycenę gadżetów reklamowych w jak najkrótszym czasie. Po otrzymaniu oferty prosimy o informację zwrotną, czy spełnia ona Państwa oczekiwania.

W sytuacji, gdy nie udało się Państwu znaleźć interesującego gadżetu w naszych katalogach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, nie wszystkie rzeczy zmieściły się na stronie ;-) .

Ceny podane na stronie oraz te w indywidualnej ofercie są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Wyjątek katalog Trofea Sportowe gdzie ceny są cenami brutto.

Zamówienia można składać drogą mailową oraz poprzez formularz kontaktowy. Informacje zawarte w treści powinny zawierać: nazwę i symbol produktu, ilość, ustaloną cenę oraz wytyczne do znakowania.

Wizualizacja nadruku wykonywana jest po złożeniu zamówienia bezpłatnie.

Płatności dokonywane są na podstawie faktury pro-forma. Z firmami, które dokonały min. 3 transakcji ustalamy indywidualne warunki płatności. Również koszty transportu i czas realizacji ustalane są indywidualnie w przypadku każdego zamówienia, wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł. przesyłka gratis.

Prosimy o uważne analizowanie tekstów pod względem merytorycznym i ortograficznym (sprawdzenie, czy nie występują literówki) przed akceptacją projektów. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy jakie mogą pojawić się po akceptacji projektów. Materiały zatwierdzone przez zlecającego do wykonania nie podlegają reklamacji.

sitodruk Biłgoraj
Jesteśmy firmą oferującą wszelkiego rodzaju produkty wspierające promocję firmy.
Nawigacja
Dane kontaktowe:
ul. Cicha 4a
23 - 400 Biłgoraj
trofea Biłgoraj
Copyright 2023 © Bilka Bis Projekt i wykonanie  medale Biłgoraj WGB-Group

drukarnia Biłgoraj, druk Biłgoraj, reklama Biłgoraj, sitodruk Biłgoraj, trofea Biłgoraj, medale Biłgoraj, puchary Biłgoraj, koszulki Biłgoraj, kubki z nadrukiem Biłgoraj, długopisy reklamowe Biłgoraj, tablice Biłgoraj, pieczątki Biłgoraj, torby reklamowe Biłgoraj, kalendarze Biłgoraj, grawer Biłgoraj, gadżety reklamowe Biłgoraj, drukarnia lubelskie, druk lubelskie, reklama lubelskie, sitodruk lubelskie, trofea lubelskie, medale lubelskie, puchary lubelskie, koszulki lubelskie, kubki z nadrukiem lubelskie, długopisy reklamowe lubelskie, tablice lubelskie, pieczątki lubelskie, torby reklamowe lubelskie, grawer lubelskie, gadżety reklamowe lubelskie