84 686 63 32
Usługi
Druk DTF

Druk DTF czyli direct to foil to nowa technika cyfrowego zdobienia odzieży. Polega na wydruku wzoru na specjalnej folii transferowej PET a następnie przeniesieniu wydruku na odzież za pomocą prasy termotransferowej.

Posiadamy linię produkcyjną do druku DTF roll-to-roll. Transfery drukujemy na dedykowanej folii. Druk realizowany jest w przestrzeni barwnej CMYK. Transfery mają dużą elastyczność oraz miękki chwyt.

Całość produkcji transferów odbywa się w jednym urządzeniu: na początku druk w wysokiej rozdzielczości, następnie automatyczne zasypywanie klejem w proszku, a na koniec wygrzewanie i utrwalanie w tunelu grzewczym. Transfery są gotowe do aplikowania na odzież za pomocą prasy termotransferowej.

Druk DTF – zalety:

Niskie nakłady
Możliwość zamówienia nadruku wielokolorowego skomplikowanych grafik bez ograniczeń kolorów już od jednej sztuki.

Personalizacja
Możliwość zmian w projekcie np. wspólne logo i zmienne imię i nazwisko dla każdego kolejnego nadruku.

Wysoka jakość druku
Realistyczne odwzorowanie kolorów oraz przejść tonalnych trudno osiągalnych dla innych technik. Bardzo wysoka jakość wydruków zdjęć oraz skomplikowanych grafik.

Brak problemów z podłożem
Dzięki DTF możemy znakować odzież wykonaną nie tylko z bawełny a także z różnych mieszanek a nawet odzieży poliestrowej.

Możliwość aplikacji na różnych kształtach
Przy użyciu odpowiednich pras termicznych możemy wykonać transfer DTF np. na czapkach z daszkiem.

Korzystna cena
W przypadku wydruków małych i średnich przy niskich i średnich nakładach. Brak konieczności przygotowania matryc znacząco obniża koszty druku.

Projekty Graficzne

Są jednym z ważniejszych elementów powstawania każdego materiału promocyjnego oraz rozmieszczenia i projektu nadruku. To właśnie od efektów pracy grafików nad projektem będzie zależeć, jakie pierwsze wrażenie wywoła reklama. Mając to na uwadze, dużo trudu wkładamy, aby przekaz zawarty w opracowywanym przez nas materiale reklamowym był czytelny i przejrzysty dla odbiorcy.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty graficzne od najprostszych wizytówek, ulotek po projekty bardziej wymagające. Wykonujemy projekty od podstaw lub na zlecenie nanosimy poprawki na materiałach przesłanych przez Klienta.

Naszym dużym atutem jest wiedza praktyczna i wieloletnie doświadczenie. Służymy doradztwem i naszą kreatywnością, pasja tworzenia sprawia, że wszystkie zlecenia nawet te najprostsze realizowane są z pełną dbałością o wszelkie szczegóły.

Do Materiałów zamawianych u nas projekt w cenie usługi.

Druk cyfrowy

To jedna z popularniejszych technik druku, jakie znaleźć możemy w drukarniach. Mówiąc w skrócie, jest to metoda druku wykonywana przy pomocy drukarki cyfrowej. Tego typu urządzenie tworzy wydruk na podstawie danych przesłanych bezpośrednio z komputera. Istnieje zatem dowolność w wykonywaniu różnorodnych projektów. Projekty do druku możemy dostarczyć do drukarni na dowolnym nośniku cyfrowym. Co więcej, druk cyfrowy nie wymaga żadnych form drukarskich czy też pośrednich nośników. Pozwala to realizować druk wizytówek czy innych produktów szybko i stosunkowo tanio.

Wykonane tą metodą wydruki pozwalają na natychmiastową dalszą obróbkę. Ponadto mogą być realizowane w atrakcyjnych cenach nawet przy bardzo niskich nakładach. Można wykorzystać druk cyfrowy do projektów o różnych podłożach i gramaturach. W dodatku ta technologia pozwala skorzystać z personalizacji – zamieszczania na wydrukach zmiennych danych.

Druk offsetowy

Jest techniką tzw. druku płaskiego, co oznacza, iż poszczególne elementy matrycy drukarki offsetowej znajdują się na jednakowym poziomie. Za pomocą tej technologii możliwe jest realizowanie wydruków względnie tanio i szybko. Szczególnie ma to zastosowanie w przypadku dużej ilości odbitek.

Matryca wykorzystywana w druku offsetowym jest wykonana z lekkiego aluminium. Założona jest na cylindrze i przekazuje obraz projektu na bęben pokryty gumą. Z bębna obraz przenoszony jest na określone podłoże np. papier kredowy.

Druk offsetowy pozwala uzyskiwać szybkie i tanie realizacje na bardzo różnorodnych materiałach, w tym papierach powlekanych, offsetowych czy kartonach. Proces drukowania offsetowego polega na unieruchomieniu w cylindrze formowym formy drukowej. Następnie przy pomocy obciągu gumowego, farba z formy przenoszona jest na podłoże. Docisk stalowego cylindra pozwala wspomóc cały zabieg, utrwalając nadruk.

Sama w sobie forma drukowa wykorzystywana w druku offsetowym wymaga specjalnej obróbki dla uzyskania oczekiwanych efektów nadruku. Specjalistyczne farby są tutaj maziste i olejowe, a co za tym idzie niezwykle intensywne. Z tego powodu nadruki wykonane tą techniką są wyjątkowo dokładne. Jest to rewelacyjne rozwiązanie wykorzystywane do druku plakatów i katalogów, ulotek, książek, map i wielobarwnych materiałów.

Jest to opcja stosowana przeważnie w dużych nakładach, ponieważ jest dużo tańsza od druku cyfrowego.

Termotransfer sitodrukowy

To technika znakowania polegająca na termicznym wgrzaniu logotypu w dany materiał. Początkowo na specjalnym papierze transferowym przygotowywany jest logotyp sitodrukiem, który następnie jest przenoszony na znakowaną powierzchnię przy użyciu prasy termicznej wytwarzającej wysoką temperaturę - około 160 °C.  

Zalety Termotransferu:
Czystość krawędzi nadruku - termotransfer zapewnia wysokie nasycenie kolorów, dzięki czemu nanoszone nadruki mają czyste i wyraźne krawędzie.
Nadruki wielokolorowe - technika ta umożliwia wykonywanie nadruków wielokolorowych, na co nie pozwalają tradycyjne techniki sitodruku, a obraz odznacza się bardzo wysoką wiernością kolorów.
Precyzja - ze względu na wysoką jakość i czystość krawędzi nadruku metoda ta umożliwia precyzyjne i estetyczne nanoszenie logotypów.  

Termotransfer cyfrowy

To technika znakowania polegająca na termicznym wgrzaniu logotypu przygotowanego za pomocą wydruku cyfrowego w dany materiał. Początkowo na specjalnym papierze folii przygotowywany jest logotyp, docinany do pożądanego kształtu na gilotynie lub za pomocą plotera tnącego w dowolnym kształcie, który następnie jest przenoszony na znakowaną powierzchnię przy użyciu prasy termicznej wytwarzającej wysoką temperaturę - około 160°C.

Zalety techniki to:
Szerokie zastosowanie – możliwość wykonania kolorowych nadruków na różnego rodzaju materiałach przy niskich nakładach.
Full kolor- możliwość drukowania w pełnym kolorze, przejść tonalnych i gradientów przy jednoczesnej wysokiej rozdzielczości.

Istnieje możliwość drukowania zdjęć przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania
Nadruki Foliami Flex i Flok

Folie termotransferowe ploterowe to grupa folii winylowych i poliuretanowych przeznaczonych do obróbki na ploterze. Folie termotransferowe tego typu są przeznaczone do termotransferu zarówno na tkaninach białych, jak i kolorowych.

Folia to materiały przeznaczone do wgrzewania na odzież, koszulki, torby reklamowe, parasole, odzież sportową i roboczą oraz na inne tekstylia. Materiał jest wycinany na ploterze i przenoszony na tkaninę przez wprasowanie na gorąco.

SUBLIFLOCK
Grafika drukowana na drukarce sublimacyjnej później nanoszona na specjalny podkład, a następnie transferowana na docelowy materiał. Umożliwia uzyskanie dowolnych przejść tonalnych oraz wielokolorowej grafiki. Powierzchnia gotowego zdobienia pokryta jest delikatnym meszkiem. Istnieje możliwość wycinania dowolnego kształtu.
Sublimacja

To technika nadruku w pełnym kolorze. Sublimacja to nadruk z drukarki specjalnymi farbami sublimacyjnymi na specjalnym papierze, następnie po wyschnięciu nanoszony na ubranie na prasie transferowej w temp. 180st pod dużym ciśnieniem. Można też wykonać różne gadżety tą metodą takie jak kubeczki, kufle, filiżanki, breloczki, puzle, podkładki pod mysz i wiele innych. Nadruk sublimacyjny nie wymaga wykonania matryc (sit). Przy czym wszystkie te materiały muszą posiadać powłokę poliestrową.

Sublimacja w przypadku tkanin białych to wgrzanie bezpośrednio wydruku z drukarki sublimacyjnej w materiał poliestrowy, w przypadku tkanin kolorowych nadruk sublimacyjny nanoszony jest na białym podkład i dopiero wgrzewany w ubranie. Nadruk sublimacyjny jest nieoceniony kiedy trzeba zrobić nadruki szybko i w dużej palecie barw. Sublimacja jest wtedy bardzo dobrym rozwiązaniem. Sublimacja ( nadruk sublimacyjny ) to możliwość nadruku na prawie każdym rodzaju odzieży. Druk sublimacyjny stosuje sie w mniejszych nakładach.

Tampodruk

Jest techniką druku na przedmiotach o nieregularnym kształcie, dzięki niemu można drukować na wielu przedmiotach reklamowych. Świetny do nadruków na długopisach, zapalniczkach, kubkach, sprzęcie biurowym i agd. Gwarantuje wspaniały efekt przy niskich nakładach finansowych.

Metoda tampodruku polega na nakładaniu trwałej farby drukarskiej za pomocą miękkiego, gładkiego stempla zwanego tamponem na znakowany artykuł reklamowy. Oprócz farby i tamponu potrzebna jest także specjalna maszyna (tzw. tamponiarka) i matryca, czyli metalowa płytka z wyrytym lub wytrawionym wzorem.

Grawer Laser YAG

Grawerowanie laserowe to metoda znakowania wykorzystująca wiązkę laserową. Sterowanie komputerowe pozwala precyzyjnie usunąć materiał z powierzchni grawerowanego przedmiotu., które pozwalają na wykonanie graweru na takich materiałach jak: metale, tworzywa sztuczne, laminaty grawerskie.

Precyzja - możliwe jest wykonanie nawet bardzo skomplikowanych logotypów Powtarzalność logotypów - cała partia produktów będzie miała identyczny logotyp. Odporność na ścieranie.

Czystość wykonania - grawerowanie nie wymaga bezpośredniego kontaktu z przedmiotem. Szybkość - lasery charakteryzują się wysoką wydajnością w krótkim czasie. Powierzchnia znakowania - grawerowanie laserowe pozwala nanosić zarówno bardzo małe jak i bardzo duże logotypy.

Grawerowanie i Cięcie Laser Co2

Grawerowanie laserowe to metoda znakowania wykorzystująca wiązkę laserową. Sterowanie komputerowe pozwala precyzyjnie usunąć materiał z powierzchni grawerowanego przedmiotu., które pozwalają na wykonanie graweru na takich materiałach jak: metale powlekane, drewno, szkło, skóra, karton, tworzywa sztuczne, laminaty grawerskie i guma stemplarska. Za pomocą tego lasera jest możliwe wycinanie dowolnych kształtów z sklejki, pleksi, laminatów, skóry, kartonu itp.

Precyzja - możliwe jest wykonanie nawet bardzo skomplikowanych logotypów Powtarzalność logotypów - cała partia produktów będzie miała identyczny logotyp. Odporność na ścieranie.

Czystość wykonania - grawerowanie nie wymaga bezpośredniego kontaktu z przedmiotem. Szybkość - lasery charakteryzują się wysoką wydajnością w krótkim czasie.

Haft Komputerowy

Haft to jeden z najstarszych sposobów zdobienia przedmiotów. Następca ręcznego haftu - haft komputerowy jest dziś powszechnie stosowany do znakowania to sposób nanoszenia logo na takich artykułach jak t-shirty, bluzy, kurtki, polary, czapki, torby podróżne itp. za pomocą sterowanych komputerowo urzadzeń.

Trwałość - haft komputerowy jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, można go m.in. prać i prasować.

Dokładność i precyzja - dzięki nim haft komputerowy cechuje wysoka powtarzalność wykonywanych logotypów.

Estetyka - maszyny pozwalają na haftowanie wielobarwnych, skomplikowanych wzorów.

Szerokie zastosowanie - za pomocą haftu komputerowego można znakować czapki, koszulki, koce, ręczniki, plecaki, torby i wiele innych

Tłoczenie

Technika znakowania polegająca na przeniesieniu wybranego wzoru z matrycy na produkt przy udziale dużego ciśnienia i wysokiej temperatury. Tłoczenie wykonywane jest zazwyczaj na wszelkiego rodzaju materiałach skórzanych, bądź skóropodobnych, a także tekturze i tworzywach. Tłoczenie można wykonać na sucho - odbijając jedynie samą matrycę w materiale, bądź za pomocą folii - najczęściej w kolorze złotym lub srebrnym.

Wydruki Wielkoformatowe
Znajdują one szerokie zastosowanie w ekspozycjach reklamowych. Wydruki wielkoformatowe wykonujemy na: - papierach, foliach samoprzylepnych, banerach, siatkach, materiałach flagowych, płótnach artystycznych. Nasze wydruki mogą być doskonale wykorzystywane jako: - banery reklamowe, siatki na ścianach i elewacjach budynków, billboardy, plakaty, tablice reklamowe i słupy informacyjne,reklamy podświetlane, grafiki na pojazdach i na witrynach sklepowych, oraz inne media wspomagające kampanie reklamowe jak również dekoracje wnętrz.
Sitodruk

Ta technika ma bardzo długą historię - wywodzi się z tzw. malowania szablonowego, znanego już w czasach starożytnych. W metodzie tej kluczowym urządzeniem jest sito. Część oczek w sicie jest zasklepiona, natomiast wolne oczka tworzą matrycę. Podczas drukowania gęsta, mazista farba jest rozprowadzana na całej powierzchni siatki za pomocą rakla. Przeciska się ona jednak tylko przez wolne oczka bezpośrednio na znakowany artykuł reklamowy. W ten sposób powstaje efektowny nadruk reklamowy. Sitodruk może być stosowany na wielu typach produktów z tkanin, bawełny, dzianiny a także tworzywach sztucznych czy drewnie. Dlatego za jego pomocą może być znakowana zarówno odzież, torby, parasole, czapki, jak i gadżety plastikowe, drewniane oraz skórzane.

Standardowo nadruki wykonywane są w kolorach opartych na skali Pantone, na białych powierzchniach. Nadruki na ciemnym podłożu mogą mieć inny odcień i odbiegać kolorystycznie od wzorca. Łączy w sobie niską cenę z bardzo dobrym efektem końcowym.

Zalety sitodruku:
Szerokie zastosowanie – sitodruk jest stosowany na wielu typach materiałów np.: bawełna, dzianiny, tworzywa sztuczne, drewno
Trwałość - w technice sitodruku stosujemy bardzo wytrzymałe farby drukarskie - są odporne m.in. na wilgoć, promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne, pranie
Nasycenie kolorów - w sitodruku stosuje się dużą ilość farby, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie bardzo wyrazistych i w pełni nasyconych barw
Cena - technologia atrakcyjna cenowo zarówno przy znakowaniu już kilku egzemplarzy, jak i w przypadku całych serii

 

Etykiety i Zawieszki

Jedną z możliwości wykorzystania technologii znakowania laserowego i druku cyfrowego jest wykonywanie różnego rodzaju etykiet i zawieszek. Podczas znakowania gadżetów za pomocą etykiet możemy posłużyć się plikami wektorowymi lub skorzystać z wysokiej jakości map bitowych (rozdzielczość nie mniejsza niż 300 dpi) przy zachowaniu oryginalnych rozmiarów znakowania. Drukarki cyfrowe bazują na kolorach CMYK, dlatego też kolory PANTONE, HKS, RGB i inne zostaną zamienione automatycznie na paletę CMYK, co może spowodować drobne różnice w barwach, na które nie mamy wpływu.

1. Etykiety – naklejki przygotowujemy na papierze samoprzylepnym lub foli. Nadruk w full kolorze wykonywany jest za pomocą drukarki cyfrowej . Etykiety wykonywane są w dowolnym rozmiarze i kształcie.

2. Zawieszki wykonujemy na laminacie dostępne różne kolory w tym złoty, srebrny, brązowy i inne napisy czarne. Można też wykonać zawieszki papierowe i na blachach sublimacyjnych. Zawieszki są estetyczne i sprawdzają się w przypadku artykułów, na których nie można wykonać znakowania innymi metodami. Znakowanie na zawieszkach można wykonać za pomocą grawera laserowego lub druku cyfrowego UV w full kolorze. Zawieszka może być przymocowana do produktu za pomocą kulkowego łańcuszka lub tasiemki bądź sznureczka.

Pieczątki
Oferujemy pieczątki imienne, firmowe i datowniki. Wybierz propozycję dla siebie. Można zamówić pieczątkę z automatem samo tuszującym jak też pieczątki z poduszką do odbić pieczątki na gryfie pełną listę sprawdź w OFERCIE . Można też zamówić samą gumkę lub wymienić poduszkę. Grawerowanie samych gumek i wymiana jeśli stan automatu na to pozwala. Tuszowanie poduszek.
Naszywki specjalne
Nadruk jest transferowany pod bardzo dużym naciskiem i wysoką temperaturą na przygotowany wcześniej i podklejony fizeliną materiał. Powierzchnia naszywki specjalnej (w przeciwieństwie do haftowanej) jest gładka. Ilość kolorów nie ma wpływu na cenę. Naszywki specjalne imienne - Zaletą tych naszywek jest możliwość zamówienia małego nakładu (od 1 szt.) każdego wzoru.
Nadruk odblaskowy srebrny
Technika bardzo ciekawa, stosowana wszędzie tam, gdzie konieczne jest zapewnienie sobie odpowiedniej widoczności. Możliwy jest nadruk zarówno w formie tradycyjnych pasów (popularne jest np. dogrzewanie pasów na ubraniach, jak i bardziej skomplikowanych form jak loga czy napisy.
sitodruk Biłgoraj
Jesteśmy firmą oferującą wszelkiego rodzaju produkty wspierające promocję firmy.
Nawigacja
Dane kontaktowe:
ul. Cicha 4a
23 - 400 Biłgoraj
trofea Biłgoraj
Copyright 2023 © Bilka Bis Projekt i wykonanie  medale Biłgoraj WGB-Group

drukarnia Biłgoraj, druk Biłgoraj, reklama Biłgoraj, sitodruk Biłgoraj, trofea Biłgoraj, medale Biłgoraj, puchary Biłgoraj, koszulki Biłgoraj, kubki z nadrukiem Biłgoraj, długopisy reklamowe Biłgoraj, tablice Biłgoraj, pieczątki Biłgoraj, torby reklamowe Biłgoraj, kalendarze Biłgoraj, grawer Biłgoraj, gadżety reklamowe Biłgoraj, drukarnia lubelskie, druk lubelskie, reklama lubelskie, sitodruk lubelskie, trofea lubelskie, medale lubelskie, puchary lubelskie, koszulki lubelskie, kubki z nadrukiem lubelskie, długopisy reklamowe lubelskie, tablice lubelskie, pieczątki lubelskie, torby reklamowe lubelskie, grawer lubelskie, gadżety reklamowe lubelskie