O firmie- Bilka Bis drukarnia Biłgoraj reklama sitodruk trofea medale

trofea

Jesteśmy firmą działającą na rynku reklamowym od 1995 r.
Oferujemy wszelkiego rodzaju produkty wspierające promocję Państwa firmy: wizytówki, gadżety reklamowe, elegancką galanterię skórzaną, luksusowe artykuły piśmiennicze i biurowe, odzież reklamową i roboczą, torby foliowe i papierowe, flagi oraz kalendarze ścienne i książkowe jak i wiele innych artykułów.
W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnorodnych produktów na każdą okazję. Realizujemy zamówienia na gadżety wg projektów zleconych i własnych. Wykonujemy znakowanie na art. własnych jak i powierzonych przy zastosowaniu takich technik jak sitodruk, tampodruk, tłoczenie, grawer, haft, sublimacja oraz wydruki wielkoformatowe.
Posiadamy własny park maszynowy, co pozwala nam na szybkie realizowanie zamówień. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług oraz wierne odtwarzanie znaków graficznych.

Zapraszamy do naszej drukarni!

Wykonujemy m. in. sitodruk, tampodruk i wydruki wielkoformatowe.

Pełną ofertę znajdziesz w dziale usługi.

medale

Aktualności

Zapraszamy do kontaktu z nami!

O nas

puchary


Jesteśmy firmą oferującą wszelkiego rodzaju produkty wspierające promocję firmy. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnorodnych produktów na każdą okazję.

Dane kontaktowe

Licznik odwiedzin

000066894

NewsletterCopyright © Bilka Bis 2020 | Projekt i wykonanie koszulki WGB Group

Search

kubki z nadrukiem długopisy tablice pieczątki torby reklamowe

kalendarze Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.